Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji fotowoltaicznej - Dla Domu i dla Biznesu

  1. Wykonamy audyt zapotrzebowania na energię elektryczną
  2. Wykonamy projekt instalacji
  3. Zrealizujemy wykonanie
  4. Złożymy za Ciebie wniosek do Twojego dostawcy energii elektrycznej
  5. Złożymy wniosek o dofinasowanie (program – „Mój Prąd”)

Wiaty fotowoltaiczne - Carporty

Carporty zaprojektowaliśmy tak, aby wytwarzać energię elektryczną w sposób zrównoważony, bez uszczerbku dla architektury i środowiska. Ich „ślad węglowy” w przeciwności do konstrukcji ze stali lub aluminium jest absolutnie minimalny, ponieważ zostały wykonane z drewna.

Ta sama technologia może być zintegrowana z budynkami zastępując tradycyjny dach i oferując unikalny efekt architektury. Gwarancja szczelności pokrycia na 20 lat.

Do wyboru bogata kolorystyka,  w tym dwa rodzaje wykończenia powierzchni – modern lub retro.

Zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy instalacje na podzespołach takich producentów jak:

Moduły

Inwertery

Konstrukcje

W procesie prefabrykacji wykorzystywane są profile z innowacyjną powłoką Magnelis® produkcji ArcelorMittal, której skład chemiczny został zoptymalizowany tak, aby uzyskać najlepsze właściwości antykorozyjne, zapewniające odporność na korozję wielokrotnie wyższą niż stal ocynkowana. Stosowana powłoka to najbardziej skuteczne rozwiązanie wykorzystywane w surowych warunkach środowiskowych zawierających chlorki i amoniak. Ponadto powłoka Magnelis® tworzy zwartą powłokę ochronną nawet w miejscach poddanych procesom gięcia, tłoczenia czy profilowania.

Decydującym czynnikiem jest wyjątkowy skład powłoki Magnelis® (3% Mg i 3,5% Al), który zapewnia stabilną i mocną ochronę na całej powierzchni blachy oraz na jej krawędziach. Gwarantuje to także bardziej efektywną ochronę przed korozją niż w przypadku powłok o niższej zawartości magnezu.

Już od ponad 15 lat firma Renusol specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach dla systemów instalacji fotowoltaicznych.

Renusol rozwija i produkuje modułowe systemy do instalacji elektrowni słonecznych na wszystkie rodzaje dachów. Renusol jest obecny ze swoimi systemami montażowymi na wszystkich kluczowych rynkach w Europie i USA. Siedziba Renusol znajduje się w Köln nad Renem.

Produkty Renusol posiadają 10-letnią gwarancję oraz wszelkie certyfikaty. 

Profesjonalny monitoring systemu

Monitoring poprzez aplikację i komputer, obejmuje gromadzenie danych  produkcji energii ze słońca jak również analizę ile energii zostaje zużyte w budynku a ile trafia do sieci. Dzięki licznikom dwukierunkowym takim jak m.in. Fronius Smart Meter możliwe jest również pozyskanie danych o zużyciu prądu w całym gospodarstwie domowym.

Przykładowy monitoring online: